idea.org.pl

pielegnacja niemowlaka po basenie

pielegnacja niemowlaka po basenie

Headway motywy – stronice systemowe – Jaka jest różnica

Te dwa typy stron używanych przez Headway motywy dla WordPress, może być trochę mylące na początku. Po zrozumieć różnice, można zbudować bardziej efektywne i przyjazne dla użytkownika stronę internetową lub bloga. Te dwa typy stron można zobaczyć w Headway Theme wizualny edytor, są w zasadzie na podstawie dwóch rodzajów treści, które mogą wyświetlać blogi WordPress.www.lilyrosehomespa.pl Pomówmy WordPress tylko na minutę. W ciągu WordPressa można tworzyć posty lub strony.

stron WordPress zazwyczaj mają zawartość statyczną i pojawiają się w menu nawigacyjnym. Na ogół są one wykorzystywane do formularzy kontaktowych, Mapa strony, polityki prywatności itp Nie wydają się nie być zbyt wiele. stanowisk WordPress jednak nie pojawiają się w menu. Zwykle znajdują się one na liście (zazwyczaj fragmenty) na stronie głównej, a następnie może być sortowane i wyświetlane według kategorii, daty, autora, tagu, a jako część wyników wyszukiwania. Nie wydają się być utracone kolejne posty. Cóż, w wizualny edytor, „Strony” Headway równoznaczny z WordPress stron – są one tworzone przez użytkownika, które można zobaczyć te wymienione w WordPress panelu administracyjnego.

Headway „Układ Strony” są szablony WordPress używa do wyświetlania wiadomości, albo jako listy lub według kategorii, data, autor etc.

Pomyśl stron Headway systemowe jako „szablony Post ‚.

Inną różnicą jest to, że nie można utworzyć więcej stron systemowych. Te, które istnieją są te domyślne, a są one tworzone automatycznie przez system. Ale jak już wspomniano, można tworzyć normalnych stron w WordPress, a zobaczyć je na liście w edytorze wizualnym jako „Strony”.

Tak więc, aby podsumować:

W HeadwayThemes wizualny edytor, istnieją dwa typy stron. Są one pokazane jako „Strony” i „system Stronach”.

Strony – odnoszą się one do stron WordPress – i są statycznych stron treści, utworzony w obrębie obszaru administracyjnego WordPressa. Pojawiają się one w menu nawigacyjnym, chyba że użytkownik zdecyduje się je ukryć. Można tworzyć i usuwać „Strony”.

Strony systemowe – odnoszą się one do stanowisk WordPress – i są szablony do WordPress wyświetlanie wiadomości na różne sposoby, na przykład według kategorii, daty, autora, tagu itp Nie można utworzyć lub usunąć „system Pages”.

Mam nadzieję, że teraz zrozumieć różnicę między „Strony” i „system Stronach”.

– autor artykułu